Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Obnovit původní
12 měsíců záruka

Minimální záruka na veškeré naše zboží je 12 měsíců

Zboží zasíláme do druhého dne

Objednané zboží zasíláme okamžitě, bez dlouhého čekání

Záruka 100% kvality

Veškeré zboží před prodejem důkladně testujeme

Kategorie

Lego Super Mario 71360 Dobrodružství s Mariem startovací set800,00 Kč
S DPH

Super Mario díky této stavebnici vkročí do reálného světa. Postavička má integrované reproduktory a LCD displej. Počet
Poslední kus skladem

Lego Super Mario 71360 Dobrodružství s Mariem startovací set
   

Nechte se zlákat oblíbenou hrou a Super Mariem, který vám i v této stavebnici dokáže, že nudit se s ním rozhodně nebudete. I zde bude získávat virtuální mince mezi startovním potrubím a cílovým sloupkem. Figurka Maria vás vybídne svou okamžitou reakcí díky integrovaným reproduktorům a mini LCD obrazovce, která umí zobrazit více než sto různých reakcí. O to víc bude hra zábavnější a interaktivnější. Hráči hned dostanou zpětnou vazbu. Figurka Maria se na cestě za mincemi pěkně točí, hbitě chodí po mracích a bez problému skáče na kostky s otazníkem. Neváhejte kombinovat kostky, rozšiřovat cesty a vytvářet nové a ještě náročnější úrovně. Ať už si děti budou hrát samy, nebo s kamarády, nudit se rozhodně nebudou. Společná zábava s kamarády do hry navíc vnese zdravou míru soutěživosti.
 
Kreativní zábava s Mariem
Stavebnice Lego Super Mario jsou ideální nejen pro samostatnou hru, ale i pro hru ve skupině společně s kamarády. Oblíbená a známá postavička Maria díky tomu vkročí do reálného světa. Startovací set a rozšiřující sady podpoří kreativitu, fantazii a schopnost dětí umět si poradit v nenadálé situaci.
 
LCD displej hezky zpestří hru
Postavička Maria má snímače barev a LCD displej v oblasti očí, pusy a břicha. Právě to Mariovi umožňuje zobrazit více než sto různých reakcí na pohyb. Celkový dojem ze hry hezky dotvoří integrovaný reproduktor přehrávající hudbu z videohry a kultovní zvuky, které zná snad každý.

Bezplatná aplikace Lego Super Mario
Atraktivní aplikace vám v kombinaci s touto stavebnicí nabídne možnost ještě zajímavější hry. Neváhejte využít nástroje pro přibližování, nebo otáčení a uvidíte, že stavění bude o to jednodušší. Aplikace vám ukáže i další způsoby, jak stavět a jak si hrát. Své nápady a postřehy potom můžete dál bezpečně sdílet s ostatními.
 

Stav zboží Nerozbaleno
Obsah balení Originální balení
Záruka 12 měsíců
Značka Lego

4/00056
1 ks

Specifický kód