Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Obnovit původní
12 měsíců záruka

Minimální záruka na veškeré naše zboží je 12 měsíců

Zboží zasíláme do druhého dne

Objednané zboží zasíláme okamžitě, bez dlouhého čekání

Záruka 100% kvality

Veškeré zboží před prodejem důkladně testujeme

Kategorie

Lego Technic 42127 BATMAN BATMOBIL1 600,00 Kč
S DPH

Lego Technic 42127 BATMAN BATMOBILPočet
Poslední kus skladem

Lego Technic 42127 BATMAN BATMOBIL

 
IBojujte proti zločinu. Braňte spravedlnost. Dbejte na bezpečnost v GOTHAM CITY™. Připomeňte si filmovou ikonu s modelem BATMAN – BATMOBIL od LEGO® Technic.

Postavte si propracovanou repliku působivého vozu a přeneste kouzlo slavného filmu k sobě domů.

Epický model nabízí celou řadu autentických prvků, které můžete objevovat – od 2 světelných kostek přes 8válcový model s pohyblivými písty až po otáčející se plamen

Postavte si Batmanův vůz z filmu THE BATMAN s modelem BATMOBILU od LEGO® Technic. Mezi funkce patří 2 světelné kostky, které replice vdechnou život.

Fanoušci superhrdinů si nepochybně užijí strhující výzvu v podobě repliky kultovního BATMOBILU od LEGO® Technic.

Vysoce propracovaný model inspirovaný nejnovější verzí BATMOBILU z filmu THE BATMAN, který bude do kin uveden v roce 2022, potěší realistickým designem a spoustou nadupaných funkcí.

Červené světlo dodává průhlednému motoru v zadní části úžasnou záři, zatímco žlutá kostka osvětluje přední mřížku chladiče.

Mezi ostatní cool funkce patří řízení předních kol, diferenciál na zadních kolech, otáčející se plamen a otevírací dveře a kapota.

Děti mohou model nejprve pořádně prozkoumat a poté jej umístit na čestné místo na výstavce, aby vzdaly hold oblíbenému superhrdinovi.

Sady od LEGO Technic přinášejí realistické mechanismy a pohybové funkce, které umožní stavitelům všech věkových kategorií prozkoumat svět skutečného inženýrství.

Připomeňte si všechny detaily kultovního superhrdinského vozu s úžasným modelem 42127 BATMAN – BATMOBIL od LEGO® Technic pro děti i pro dospělé.

Tento autentický model představuje věrnou repliku LEGO® Technic BATMOBILU z filmu, který vstoupí do kin v roce 2022.

Součástí jsou 2 světelné kostky, které vdechnou BATMOBILU život. Červené světlo ozařuje průsvitný motor, zatímco žlutá kostka mřížku chladiče v přední části.

Mezi cool funkce patří přední řízení, diferenciál na zadních kolech, pohyblivé písty, otáčející se plamen, a k tomu navíc otevírací dveře a kapota.

Děti a dospělí se zálibou v autech superhrdinů jistě rádi vzdají hold svému oblíbenému vozu. Ta pravá volba, pokud hledáte báječné dárky pro fanoušky Batmana.

Prozkoumejte všechny funkce, jimiž se tento nadupaný model jen hemží, a pak jej umístěte na výstavku, aby každý mohl obdivovat jeho autentický vzhled.

Model měří přes 11 cm na výšku (včetně volantu a plamenu v horní části), 45 cm na délku (včetně plamenu v zadní části) a 17 cm na šířku.
Řada LEGO® Technic přináší pokročilé modely pro fanoušky, kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu

Již od roku 1958 splňují všechny kostky LEGO® nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.

Dílky LEGO® pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.
 
Věk: 10+
Počet dílků: 1360
Baterie: 2 x LR44 (součást balení)
 

Stav zboží Nerozbaleno, lehce poškozená krabice
Obsah balení Originální balení
Záruka 12 měsíce
Značka Lego

4/202
1 ks

Specifický kód