Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Obnovit původní
12 měsíců záruka

Minimální záruka na veškeré naše zboží je 12 měsíců

Zboží zasíláme do druhého dne

Objednané zboží zasíláme okamžitě, bez dlouhého čekání

Záruka 100% kvality

Veškeré zboží před prodejem důkladně testujeme

Kategorie

LEGO Disney 43238 Elsin mrazivý hrad650,00 Kč
S DPH

LEGO Disney 43238 Elsin mrazivý hradPočet
Poslední kus skladem

LEGO Disney 43238 Elsin mrazivý hrad

LEGO 43238: Elsa a hrad z Ledového Království z produktové řady LEGO DISNEY Frozen (Ledové království) - Dětské plastové kostky v krabici.
 
Se stavebnicí Elsa a hrad z Ledového království na děti od 4 let čeká nekonečná porce zábavy. V paláci najdete kuchyň, krb, houpačku a skluzavku, ohniště, malé ledové kanoe a spoustu inspirativních prvků. Nechybí ani minipanenky Elsy a Anny a figurky Bruniho a sobího mláděte.
 
Tato stavebnice je určená pro děti od 4 let. Buduje sebevědomí prostřednictvím zábavného stavění – a přidat se mohou i dospělí. Praktické začátečnické kostky dětem poskytnou stabilní základ pro jejich výtvory. Každý sáček kostek obsahuje jednu postavu, takže si děti mohou začít hrát kdykoli chtějí a model dokončit později.
 
Jednoduchý obrázkový návod představuje perfektní řešení pro děti, které ještě neumí číst, a aplikace LEGO Builder s návody na stavění přináší ještě více intuitivní stavitelské zábavy. Stavitelé mohou přibližovat a otáčet modely ve 3D a ukládat stavebnice a sledovat pokrok. Tato stavebnice představuje kouzelný dárek pro malé fanoušky Disneyho Ledového království.
 
Pohádka Ledové Království: Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.

  • Rozměry balení (š v h): 28 x 26 x 7,5cm
  • Materiál: plast (pvc)
  • Počet dílků v balení: 163

    

Stav zboží Nerozbaleno 
Obsah balení Originální balení
Záruka 12 měsíce
Značka Lego

5/4813
1 ks

Specifický kód