Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Obnovit původní
12 měsíců záruka

Minimální záruka na veškeré naše zboží je 12 měsíců

Zboží zasíláme do druhého dne

Objednané zboží zasíláme okamžitě, bez dlouhého čekání

Záruka 100% kvality

Veškeré zboží před prodejem důkladně testujeme

Kategorie

Sluchátka Sony WH-1000XM58 900,00 Kč
S DPH

Sony WH-1000XM5Počet
Poslední kus skladem

Sluchátka Sony WH-1000XM5 

  • Výrobce - Sony
  • Konstrukce - přes hlavu (náhlavní)
  • Citlivost - 102 dB/mW
  • Konektor - USB
  • Typ sluchátek - otevřená
  • Hmotnost - 250 g
  • Délka přívodního kabelu - 120 cm
  • Sluchátka s mikrofonem - ano
  • Velikost měniče - 30 mm
  • Přenos signálu - bezdrátová

 
Sluchátka se špičkovou technologií pro potlačení okolního hluku
Naše bezdrátová sluchátka WH-1000XM5 s technologií pro potlačení okolního hluku využívající několik mikrofonů zadrží více zvuků s vysokými a středními frekvencemi než kdykoli předtím, od hluku letadla až po hlasy lidí. A díky funkci Auto NC Optimizer je potlačení okolního hluku automaticky optimalizováno na základě podmínek nošení a prostředí.
 
Technologie vícenásobného snímače hluku
Čtyři mikrofony na každé mušli představují náš dosud největší krok vpřed v oblasti potlačení okolního hluku. Okolní zvuk je zachycen ještě přesněji, takže dochází k velmi výraznému snížení vysokofrekvenčního šumu. Funkce Auto NC Optimizer vždy a automaticky optimalizuje výkon potlačení okolního hluku na základě podmínek nošení a faktorů vnějšího prostředí, jako je atmosférický tlak.
 
Nedostižné potlačení okolního hluku
Nový integrovaný procesor V1, speciálně vyvinutý společností Sony, uvolňuje plný potenciál HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku. Tato jedinečná kombinace technologií ovládá osm mikrofonů a zajišťuje nebývalou kvalitu potlačení okolního hluku.
 
Speciálně navržený 30mm měnič
Speciálně navržený 30mm měnič s měkkým okrajem zlepšuje potlačení okolního hluku, zejména v nízkofrekvenčních rozsazích, a umožňuje tak vychutnat si hudbu přesně bez okolního hluku. Kompozitní materiál z uhlíkových vláken zajišťuje nízkou hmotnost a vysokou pevnost kopule a zlepšuje zřetelnost zvuku, zejména ve vysokofrekvenčních rozsazích.
 
Nedostižný zvuk vyladěný k dokonalosti
Speciálně navržený 30mm měnič s lehkou a pevnou kopulí, vyrobenou z kompozitního materiálu obsahujícího uhlíková vlákna, zlepšuje citlivost na vysoké frekvence, a přispívá tak k přirozenější kvalitě zvuku. Jedinečné technologie společnosti Sony zahrnují špičkovou bezolovnatou pájku obsahující zlato k zajištění vynikající vodivosti, rezistor pro kvalitní zvuk pro rovnoměrné rozložení výkonu a optimalizované obvody k dosažení lepšího poměru signálu k šumu, které zajišťují čistý a konzistentní zvuk.
 
Užijte si zvuk ve vysokém rozlišení s kabely i bez nich
Sluchátka WH-1000XM5 podporují zvuk ve vysokém rozlišení a bezdrátový zvuk ve vysokém rozlišení, a to díky naší široce přijímané technologii kódování zvuku LDAC. Technologie LDAC přenáší přibližně třikrát více dat, než je tomu u běžného zvuku Bluetooth®, a zajišťuje tak výjimečnou kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení.
 
Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase
Díky technologii Edge-AI (umělá inteligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme™ rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek každé skladby umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese.
 
Nejlepší kvalita hovorů v historii řady 1000X
Naše technologie Precise Voice Pickup využívá čtyři mikrofony se schopností tvarovat paprsek a algoritmus redukce šumu založený na umělé inteligenci, který přesně odděluje váš hlas. Nově vyvinutá struktura pro redukci šumu větru minimalizuje během hovorů šum způsobený větrem. Vždy zřetelně uslyšíte druhou stranu a druhá strana zřetelně uslyší vás, ať už se budete nacházet kdekoli.
 
Více mikrofonů zaměřených na váš hlas
Tato sluchátka jsou vybavena čtyřmi mikrofony se schopností tvarovat paprsek a jsou kalibrována tak, aby zachytila pouze váš hlas. Zvýšený poměr signálu k šumu jim umožňuje zachytit každé jednotlivé slovo, i když se nacházíte v hlučném prostředí.
 
Velmi zřetelné hovory bez šumu
Díky technologii Precise Voice Pickup a pokročilému zpracování zvukových signálů uslyší druhý účastník hovoru váš hlas zřetelně, dokonce i v hlučných prostředích. Náš algoritmus redukce šumu byl vyvinut pomocí umělé inteligence (AI) a strojového učení s využitím více než 500 milionů hlasových vzorků. Dokáže potlačit okolní hluk a zvýraznit váš hlas tak, aby byl zřetelný v nejrůznějších prostředích. [1 = Se šumem, 2 = Bez šumu].
 
Celodenní pohodlí díky provedení nepropouštějícímu hluk
Tato lehká sluchátka mají nádhernou povrchovou úpravu z nově vyvinuté měkké přiléhavé kůže. Tento materiál příjemně přiléhá k hlavě, méně tlačí na uši a zároveň nepropouští vnější zvuky. Konstrukce nepropouštějící hluk s plynule pohyblivým posuvným mechanismem, jednolitým otočným prvkem a obloukem a tichými spoji promění nošení sluchátek WH-1000XM5 v příjemný zážitek.
 
Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky upraví nastavení podle toho, co zrovna děláte
Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu. Po aktivaci se naučí vašemu chování a bude rozpoznávat místa, která často navštěvujete, jako je vaše pracoviště nebo oblíbená kavárna, a přizpůsobí zvuk dané situaci.
 
Funkce Speak-to-Chat pro každodenní pohodlí
Jakmile zahájíte konverzaci, režim Speak-to-Chat automaticky zastaví přehrávání hudby a umožní propouštět okolní zvuky. To je užitečné, pokud si chcete nechat sluchátka nasazená nebo vést hovory v režimu hands-free. Tato chytrá funkce využívá mikrofony vestavěné ve sluchátkách a pokročilé zpracování zvukových signálů k rozpoznání vašeho hlasu a náležité reakci na něj. Jakmile váš rozhovor skončí, hudba se začne znovu automaticky přehrávat.
 
Rychlý přístup k oblíbené hudbě
Funkce rychlého přístupu umožňuje tato sluchátka nakonfigurovat tak, abyste přehrávání hudby ze služby Spotify obnovili dvěma nebo třemi klepnutími, takže nebude nutné dotýkat se smartphonu.
 
Ovládejte pomocí hlasu
Získejte pomoc bez použití rukou – stačí vyslovením „Hey Google“ nebo „Alexa“ aktivovat preferovaného hlasového asistenta. Poslouchejte hudbu, spojte se s přáteli, dostávejte oznámení, nastavte si upomínky atd. Můžete dokonce ovládat hlasem funkce sluchátek, jako je potlačení okolního hluku, poslouchat e-maily v aplikaci Microsoft Outlook a pracovat s nimi a účastnit se schůzek prostřednictvím aplikace Microsoft Teams pomocí asistenta Google Assistant nebo Siri.
 
Bezpečný poslech pomocí aplikace Sony | Headphones Connect
Zkontrolujte, jak bezpečně posloucháte hudbu, porovnáním údajů o akustickém tlaku zaznamenaným pro vaše sluchátka s pokyny Světové zdravotnické organizace (WHO). Můžete přijímat oznámení od OS při příliš vysokých úrovních hlasitosti.
 
Vícebodové připojení
K dosažení naprostého pohodlí lze tato sluchátka Bluetooth® spárovat s dvěma zařízeními Bluetooth současně. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se připojí ke správnému. Sluchátka je také možné rychle přepínat mezi oběma zařízeními pouhým stisknutím tlačítka.
 
Najděte svá sluchátka pomocí funkce Fast Pair
Sluchátka WH-1000XM5 podporují novou užitečnou funkci Fast Pair od společnosti Google. Ta vám umožní přehráním tónu snadno zjistit, kde jste svá sluchátka zanechali. Poslední známou polohu zjistíte také v aplikaci Find My Device od společnosti Google, pokud ji máte nainstalovanou ve smartphonu.
 
Snadné spárování s počítačem
Funkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 11 nebo Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.
 
Energie na celý den a rychlé nabití
Díky obrovské výdrži baterie dosahující 30 hodin budou mít sluchátka dostatečné množství energie i na dlouhých cestách. Pokud bude potřebné baterii rychle nabít, volitelný napájecí adaptér AC kompatibilní s rozhraním USB-PD ji nabije za pouhé 3 minuty pro 3 hodiny použití.
 
Vše na dosah
Sluchátka WH-1000XM5 nabízejí intuitivní nastavení pomocí dotykového ovládání – například stisknutím tlačítka na levé straně přepnete z režimu Potlačení okolního hluku do režimu Okolní zvuk nebo pomocí dotykového panelu na pravé straně můžete přehrávat nebo pozastavovat hudbu, přeskakovat skladby, měnit hlasitost a provádět další úkony.
 
Skládací pouzdro pro úsporu místa
Přenášejte pohodlně sluchátka v odpovídajícím měkkém pouzdře. Po vyjmutí sluchátek může být skládací pouzdro až o 40 % tenčí, abyste je mohli snáze uložit do tašky.
 
Obsah balení
Po otevření balení sluchátek WH-1000XM5 najdete pouzdro pro přenášení, kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m) a nabíjecí kabel USB.
 
Lepší pro životní prostředí
Obal sluchátek WH-1000XM5 neobsahuje žádné plasty, neboť je navržen v souladu s principy nízké toxicity a filozofií „vyrobeno pro další zpracování“, které představují společensky odpovědnější přístup. Krabička pro produkt je vyrobena z recyklovaných a udržitelných materiálů vyvinutých speciálně pro společnost Sony. Sluchátka WH-1000XM5 jsou vyrobena také z plastů recyklovaných z automobilových dílů.
 
Tak pohlcující. Tak opravdová.
Nechte se pohltit zvukem, který je všude kolem vás. Zvukem, který je stejně tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo se účastnili nahrávání interpreta ve studiu. Díky funkci 360 Reality Audio je hudba podmanivá a skutečná jako nikdy předtím. Tato sluchátka vám umožní užít si technologii 360 Reality Audio. 360 Spatial Sound Personalizer
 
Díky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašeho ucha, takže vám sluchátka při použití bezdrátového vysílače WLA-NS7 pro připojení k televizorům BRAVIA XR vytvoří prostorové zvukové pole na míru.
 
Požitek z technologie Dolby Atmos
Díky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR vytvoří kolem vás sluchátka ideální uspořádání virtuálních reproduktorů, takže si můžete naplno vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.
 

Stav zboží Rozbaleno
Obsah balení Originální balení
Záruka Zakoupeno v Elvia Pro 21.5.2022
Značka Sony 

5/293
1 ks

Specifický kód