Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Obnovit původní
12 měsíců záruka

Minimální záruka na veškeré naše zboží je 12 měsíců

Zboží zasíláme do druhého dne

Objednané zboží zasíláme okamžitě, bez dlouhého čekání

Záruka 100% kvality

Veškeré zboží před prodejem důkladně testujeme

Kategorie

Doručování zbožíZboží zasíláme společností:

Zásilkovna s.r.o.


Fungujeme též jako výdejní a podací místo.
Základní cena
Standardní zásilka (do 5kg) 85,-
Nadrozměrná zásilka (5 - 10kg) 140,-Přesná cena zásilky je odvislá od velikosti, váhy a ceny zasílaného zboží. Možnosti doručení a jeho cena je vždy uvedena u konkrétního zboží na našem e-shopu. Při objednávce více zboží najednou je účtováno vždy to poštovné, které je vyšší.Platba


Informace o zboží a ceně uváděné prodávajícím jsou závazné s výjimkou zjevné chyby. Ceny jsou uváděny včetně všech daní (např. DPH) a poplatků, kromě nákladů na doručení zboží.


Způsob platby :
  •      Hotově, nebo platební kartou při osobním převzetí
  •      Hotově, platební kartou, nebo bankovním převodem při doručení přepravní službou

Bankovní účet: 1943075379/0800

Prodávající nepožaduje žádné poplatky v závislosti na způsobu platby. Přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou není přijetím nabídky. Potvrzení obsahu smlouvy uzavřené v jiné než písemné formě, které vykazuje odchylky od skutečně ujednaného obsahu smlouvy, nemá právní účinky. Převzetí nevyžádaného plnění ze strany kupujícího neznamená přijetí nabídky.Cena s DPH i bez je stejná, proč ?


Prodej nového i použitého zboží od zákazníků a jeho následný prodej podléhá zvláštnímu režimu daně - §90 , 235/2004 Sb. Zákon o dani z přidané hodnoty.

Zvláštní režim dovoluje obchodníkům s použitým zbožím danit pouze marži. Tou se rozumí jen vlastní zisk z prodeje, čili rozdíl prodejní ceny bez daně a pořizovací ceny zboží. Základem daně je pak přirážka snížená o daň z přirážky.

V praxi to znamená, že pokud je kupujícím plátce DPH, není možné si DPH z celkové ceny odečíst.