Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Obnovit původní
12 měsíců záruka

Minimální záruka na veškeré naše zboží je 12 měsíců

Zboží zasíláme do druhého dne

Objednané zboží zasíláme okamžitě, bez dlouhého čekání

Záruka 100% kvality

Veškeré zboží před prodejem důkladně testujeme

Kategorie


Bazar Nekázanka je kamenný obchod a e-shop zabývající se prodejem a nákupem zboží z "druhé ruky". Naším sortimentem je široká škála zboží od antikvit po novinky na trhu.

Bazar Nekázanka byl založen již v roce 1994. Náš bazar sídlil mezi roky 1994 – 2018 v ulici Nekázanka  - od toho také náš název.

V roce 2018 jsme se přestěhovali o pár kroků dál do Jeruzalémské ulice,
kde jsme do teď. Za těch několik let své existence jsme si vytvořili díky profesionálnímu a  serióznímu přístupu stálou klientelu a solidní pověst.

Najdete nás v centru Prahy, 100m od Hlavního nádraží a dříve než nakoupíte jinde, zastavte se u nás, podívat se a porovnat výběr a ceny.
mapa_1.png

Bazar Nekázanka se řadí mezi renomované bazary s fototechnikou a hodinkami v České republice. Naším sortimentem je široká škála zboží od antikvit po novinky na trhu. Přijďte nás navštívit do naší prodejny, příjemný a zkušený personál Vám ochotně poradí. 


Výkupy provádíme každý všední den za hotové i do komise, možnost protiúčtu, možnost zástavy u vybraného druhu zboží. Výkup přijedeme rádi udělat i k Vám domů či do společnosti.Puncovní značky

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží.